Strona główna | Postępowania awansowe | Postępowania habilitacyjne
 

Postępowania habilitacyjne

­­

 

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Wojciecha Moronia

 

Dr inż. Wojciech Moroń  z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej złożył do Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów wniosek o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn. Jako jednostkę do przeprowadzenia postępowania habilitacyjnego dr inż. Wojciech Moroń  wskazał  Radę Wydziału  Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej.

 


HARMONOGRAM przebiegu postępowania habilitacyjnego
dr inż. Wojciecha Moronia

 

 • 16.11.2015  r.
  Wniosek dr inż. Wojciecha Moronia   skierowany do  Centralnej  Komisji ds. Stopni i Tytułów o  przeprowadzenie  postępowania  habilitacyjnego.

 • 26.11.2015 r.
  Centralna Komisja  ds. Stopni i Tytułów wszczęła postępowanie habilitacyjne.

 • 04.01.2016 r.

  Pismo Centralnej  Komisji ds. Stopni i Tytułów w sprawie przekazania wniosku dr inż. Wojciecha Moronia  o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego  przez Radę  Wydziału Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej.


 • 27.01.2016 r.
  Podjęcie przez Radę Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego  dr inż. Wojciecha Moronia przez Radę Wydziału Mechaniczno-Energetycznego  oraz uchwały w sprawie  powołania recenzenta, sekretarza oraz członka komisji habilitacyjnej w postępowaniu habilitacyjnym dr inż. Wojciecha Moronia.


Do pobrania:

 
Postępowania habilitacyjne - zakończone
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty